Seven YACHTİNG - Mavi tur - Mavi yolculuk - blue cruise - Kabin kiralama - bodrum mavi turMavi Tur


Bir yıl boyunca çalışıp yazın çıkacağınız bu tatilin hayalini kurdunuz !


Şimdi karar verme zamanı .
Nerede ? 
Nasıl ?
Biz size hayal ettiğiniz tatili gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyoruz . Biz size ,sizin tercih ettiğiniz mavi tur rotalarından birinde . Bodrum mavi tur,Marmaris mavi tur,Fethiye mavi tur , Göcek mavi tur ,Antalya mavi tur yurt içi rotaları yada Rodos mavi tur ,Simi mavi tur ,Kos mavi tur , Santorini mavi tur Mikanos mavi tur ve diğer yunan adalarını kapsayan Yunan adaları mavi tur rotaları yada Hırvatistan Dubrovnik mavi yolculuk ,Split mavi yolculuk ,Hvar mavi yolculuk ,Korcula mavi yolculuk rotalarını gezebileceğiniz Hırvatistan mavi yolculuk ve İtalya mavi yolculuk seçeneklerini sunuyoruz .

Her sabah istediğiniz saatte uyanıp kahvaltı için restorant'ta koşturmaya gerek kalmadan,sadece bir kaç adım ilerinizdeki Ege yada Akdenizin berrak mavi sularında yüzerek güne başlayabilirsiniz .Sizin zevkinize uygun kahvaltınızı yaptıkdan sonra Guletiniz Ege ve Akdenizin mavi suları ve yeşil çam ormanlarının birleştiği koylarda ilerlemeye başlar siz bu sırada güneşlenip muhteşem manzaranı tadını çıkarırsınız. 

Bu keyifli yolculuktan sonra tekrar farklı bir koyda yüzmeye başlayabilir, ister iseniz su sporu yapabilirsiniz .Bol oksijen ile denizin iyotlu mükemmel kokusu sizi acıktırmış olmalı ama endişelenmeyin , restorant çok uzakta değil ,kuyruğa girmenizede gerek yok , sizin tercihlerinizle usta şefimiz tarafından hazırlanmış öğle yemeğiniz hazır . Denizin ortasında çam ormanlarının kokusuyla akdeniz ve ege lezzetleri , Afiyet olsun .Yemek sonrasında isterseniz Guletin arka kısmında kahve keyfi yapıp biraz dinlenir ister iseniz ön kısımda güneşlenmeye devam edersiniz .Bunun için restorant'dan plaja koşturmanıza gerek yok , şenzlongunuzu'da başkasına kaptırmadınız .bir kaç saattir buradayız ,anlıyoruz siz bu manzaradan da sıkıldınız. Tamam o zaman Akşam yemegi için manzaranızı değiştirelim .Mavi yolculuğa devam .siz yüzerken usta şefimizin sizin için hazırladığı Akdeniz ve Ege mutfağının muhteşem lezzetlerinin kokusunu alıyormusunuz? Akşam yemeği için manzaranız değişti ,siz teknenizin baş tarafında gün batımını seyredip içeçeklerinizi yudumlar iken ,Akşam yemeği için masanız hazırlanıyor koşturmanıza,sıraya girmenize,masa kapma yarışmasına girmenize gerek yok .siz tatildesiniz,bir yıl boyunca bunun için çalıştınız,iyi bir tatil için ,mavi tur için kaliteli hizmet ve damak zevki için öğle yemeğinden kalan makarnayı akşam soslu bir şekilde yemeği hak etmiyorsunuz!

Siz Sevenyachting ile mavi turu tercih ettiniz bu yüzden manzaralı oda farkı ödemeyeceksiniz,bir hafta boyunca aynı dağa ,aynı deniz manzarasına bakmanıza gerek yok .Biz sizin yemeklerinizi her gün farklı bir manzara ile yemek istediğinizi biliyoruz ,ister yıldızların altında mis gibi deniz kokusuyla uyursunuz ,ister iseniz guletimizin konforlu kabinlerinde .sevenyachting size hakkınız olan tatili, hayal ettiklerinizi gerçeğe çevirmeyi vaat ediyor .Siz bu tatile layıksınız , siz bu mavi tura layıksınız .