Seven YACHTİNG - Mavi tur - Mavi yolculuk - blue cruise - Kabin kiralama - bodrum mavi tur

Seven Yachting


2007 yılında yatçılık sektöründeki büyük tecrübeler ve birikimler sonucu kurulmuş olan Seven Yachting , Türk ve Dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen misafirlerine mavi tur ve kabin kiralama hizmetini kaliteden ödün vermeden deneyimli personeli ile en ekonomik şekilde sunmaktadır . Seven Yachting’in felsefesi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup , misafirlerimizin hayal ettikleri mavi yolculuğun gerçekleşmesini sağlamaktır . Seven Yachting mavi tur rotalarının en popüler başlangıç noktalarının başında gelen Marmaris ‘teki merkez ofis ve Bodrum mavi tur , .Fethiye mavi tur,Göcek mavi tur , Antalya mavi tur . Yunan adaları mavi tur ve Hırvatistan Dubrovnık mavi tur rotalarında siz misafirlerimize hizmet vermektedir .

Seven Yachting misafirlerine Türkiye’deki mavi yolculuk hizmeti dışında en güzel mavi tur rotalarından olan yunan adaları , Rodos, kos, simi ,mykanos .santorini ve hırvatistanda dubrovnık çıkışlı mavi yolculuk turlarınız için sizlere hizmet vermektedir .

Yat hizmetlerinin ve Mavi Yolculuk organizasyonlarının çok ince ve hassas detayları olduğunu biliyoruz. Kusursuz bir şekilde Tatilinizi geçirmeniz için gerekli tüm ön hazırlıkları siz teknenize binmeden önce biz yerinde ve zamanında sağlıyoruz.

Yolculuk öncesi ve esnasında can sıkıcı sorunlarla karşılaşmamanız için acentamızın konusunda uzman personeli portföyümüzdeki tüm tekneleri yerinde inceleyerek, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. Her geçen gün genişleyen tekne portföyümüz ile sizlere her zaman en iyi seçenekleri ve ekonomik çözümleri sunmaya devam edeceğiz